25.06.2026 04:10
Pismo w sprawie przepustek
Pracownicze
Komentarze
#1 | Krzysztof Bohdan dnia 24.05.2013 12:12:14
Banie nie baznuj, gdy kady pracownik ma obowizek nosi przepustk przy sobie w pracy. Naraajc j na dziaanie rnych czynnikw, ktre maj wpyw na jej uszkodzenie. Drugim czynnikiem jest samo starzenie si chipsetu Dlatego uwaam e pracownicy nie powinni ponosi kosztw (50 PLN)za zepsuty chipset.
#2 | dziadek dnia 24.05.2013 19:14:40
Wystarczy nosi przepustk przy telefonie komrkowym, trzyma blisko komputera, albo co si bardzo czsto zdarza wystawia na opady atmosferyczne i ukad elektroniczny moe si uszkodzi.

Szczeglnie, jak zatwierdzasz operacje na kompie przepustk... Grin
#3 | Krzysztof Bohdan dnia 25.05.2013 17:38:35
Gupoty to ty wypisujesz, gdy powszechna jest wiedza, e ukady elektroniczne ulegaj naturalnemu starzeniu si. A po za tym pracownicy maj obowizek odbijania si opuszczajc budynek monitorowany, udajc si na zewntrzne instalacj, wykonuj tam rne prac. Bez wzgldu na warunki atmosferyczne. Na wikszoci instalacjach s zamontowane silniki duych mocy, ktre wytwarzaj pole elektromagnetyczne (ktrego nie zawsze da si obej, a jest brak oznakowanie o jego dziaaniu). I mg bym tak wymienia czynniki, ktre s oddziaywujce na proces starzenie i uszkodzenia chipu. Nie zwalaj wszystkiego na pracownikw a zwaszcza ich gupot bo to nie prawda. Osaniasz pracodawc, ktry unika wzicia na siebie kosztw zwizanych z starzeniem si przepustek, a na si z zrzuca ca odpowiedzialno na pracownikw.
#4 | Krzysztof Bohdan dnia 27.05.2013 21:49:07
Wiosek nie powsta dlatego e pracownicy le obchodz si z przepustkami tylko e si ju zestarzay. Okres ich uywalnoci si koczy.
I znane na s przypadki gdzie pracownicy prawidowo obchodzc si z przepustk chipy pady, a zewntrznie cao wygldaa dobrze. Dla mnie maj uzasadnione pretensje za pobieranie patnoci za now przepustk.
#5 | Krzysztof Bohdan dnia 28.05.2013 21:26:01
Trzymasz si wasnego zadania, i dobrze. Na ten temat wymylanie nowych argumentw ju mija si z celem. Swoje argumenty wyoyem jeeli ci nie przekonuj, to trudno. Ma tylko nadziej e czytajcy ten temat przy okazji naszej dyskusji wyrobili sobie wasny pogld na t spraw. Dziki za dyskusj.
Tak na marginesie, podobno tych wymienionych zakadach to nie jedna organizacja zwizkowa dziaa.
#6 | Krzysztof Bohdan dnia 29.05.2013 10:47:18
ACDC z caym szacunkiem chyba przeczytae ostatni wtek. Dyskusja nie odbywaa si czy problem poruszy tylko nad tym e problem zosta poruszony przez zwizki. I jest to typowe dziaanie ZZ ,tu masz racj. Dzi mamy pluralizm kilka organizacji ZZ w zakadzie, ktre reprezentuj rne grupy pracownikw i nie wszystkich sprawach musz si zgadza. A w tym przypadku nie widz potrzeby reprezentowania jednoci ZZ. Tu przedstawiem argumenty jakimi kieroway si organizacj wystosowuj w/w pismo w tej sprawie i nikt go nigdzie nie chowa.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Ostro
24.06.2026 10:19
A wywoławcza nie była czasem 8mln.

Slawomir Wrega
24.06.2026 06:44
Chyba 4 mln. zł.

M
23.06.2026 18:08
Za jaką kwotę sprzedano dw Jawor?

Slawomir Wrega
22.06.2026 06:38
https://zzprc.pula
wy.pl/news.php?rea
dmore=2101

misiek
22.06.2026 06:13
Co to k...a za wybory jak my nawet nie wiedzieliśmy że są jakieś wybory. Kpina

Marek-ZZPRC
21.06.2026 13:31
Komisja liczy głosy jutro od 9.

Ostro
20.06.2026 18:42
Kiedy i gdzie wyniki wyborów SIP-a

Slawomir Wrega
20.06.2026 08:39
Wyprowadzania pieniędzy przez zewnętrzne kancelarie prawne. Dęte zlecenia za grubą kasę, 100 mln w tamtym roku.

Fanzmian
19.06.2026 20:01
czego dotyczyły te sprawy sadowe ktorych wyroki zostaly opublikowane?

Ostro
19.06.2026 14:21
Dzięki Sławek za to info. Mogliby pogonić tego dziada i jego panoszącą się łanie.

Slawomir Wrega
19.06.2026 09:16
Ewa Boguszewska jest dyr w tzw grupie, urzęduje w Wa-wie. Bachan jest szefem biura personalnego.

Ostro
18.06.2026 16:15
Kto został dyrektorem personalnym i co z Bachanem?

Aparatowy96
18.06.2026 12:52
W październiku krytyczna sytuacja i będzie przesunięte wszystko i trzeba będzie pismo wysyłać

pilarz01
18.06.2026 11:50
Jest to na papierze czy na gebe.Jesli to drugie to poraz kolejny zarzad wali w ...

Slawomir Wrega
18.06.2026 09:56
Podwyżki w październiku, prezes przedstawił nową dyrektor personalną i jeszcze analizowaliśmy przyczyny pijaństwa kadry kierowniczej.

Wygenerowano w sekund: 0.16 96,998,973 unikalnych wizyt