20.07.2026 11:11
z prac rady nadzorczej
Pracownicze

Z POSIEDZE RADY NADZORCZEJ:


W dniu 19 kwietnia Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy naszej firmy powoao w skad Rady Nadzorczej naszego delegata Jana Nowickiego wybranego przez zaog w marcu.

Bezporednio po obradach NWZA odbyo si w Warszawie posiedzenie Rady Nadzorczej ju

w penym 6-o osobowym skadzie. Dziki penej obsadzie przyjto rezygnacj ze wzgldw

formalnych Przewodniczcej Komitetu Audytu i funkcj t powierzono Janowi Nowickiemu.

Nastpnie Rada zajmowaa si tematyka finansow Spki tj :

- analiz wstpnych wynikw za miesic marzec

- korekt Planu Spki na drugie procze biecego roku obrotowego

- prezentacj transakcji pochodnych , lokat oraz stanu procesw akwizycyjnych

Kolejnymi tematami obrad byy sprawy inwestycyjne :

-biecy stan projektu budowy Instalacji Odsiarczania Spalin z Elektrociepowni

-nowe wnioski inwestycyjne otrzymay akceptacj Rady w tym jeden dotyczcy projektu

Modernizacji Pakowni Saletry bdzie przedmiotem decyzji najbliszego NWZA

W kocowej fazie posiedzenia RN zaja si szeregiem spraw porzdkowo –organizacyjnych

cznie z uzgodnieniem kolejnego terminu obrad w dniu 25 maja w Puawach.


Posiedzenie w dniu 25 maja


W dniu 25 maja odbyo si w Puawach posiedzenie Rady Nadzorczej naszej Spki.

Jak zwykle na pocztku posiedzenia stany kwestie zwizane z analiz wstpnych wynikw Spki za miesic kwiecie. Potwierdziy one celowo dokonanej korekty planu drugiego procza roku obrotowego. Sytuacja ekonomiczna firmy poprawia si dziki rosncej koniunkturze na rynkach zarwno chemikaliw jak i nawozw. Nadrobienie strat z miesicy pnej jesieni i zimy staje si realne tym samym realnym staje si „ wyjcie nad kresk” na koniec roku obrotowego ktry jest tak blisko.

Kolejne tematy obrad Rady to sprawy inwestycyjne : nowe wnioski inwestycyjne uzyskay akceptacj a raport dotyczcy projektu budowy Odsiarczania Spalin EC poinformowa o rychej finalizacji negocjacji kontraktu licencyjnego dotyczcego obrbki strumienia siarczanu amonu jako produktu tej instalacji.

Nastpnie Rada Nadzorcza zostaa zapoznana ze stanem procesw akwizycyjnych- w tym „kamienie milowe” procesu negocjacji w ramach wycznoci przejcia 85-u procent akcji ANWIL od PKN ORLEN.

Z raportw kwartalnych RN poddaa analizie realizacj uchwa i zalece Rady oraz zapoznaa si z prezentacj wynikw spek zalenych i stowarzyszonych za pierwszy kwarta biecego roku kalendarzowego. Szczegowej analizie poddano wyniki i sytuacj spek ktre s „ pod kresk”. Najbardziej niepokojce wieci pyn z „ Jawora „ w Jaszowcu gdzie jak wiemy trwa konkurs na stanowisko Prezesa spki.

Na zakoczenie posiedzenia RN pozytywnie zaopiniowaa projekt wsppracy z Muzeum Nadwilaskim w Kazimierzu Dolnym oraz wyznaczya termin nastpnego posiedzenia nadzie 11 czerwca w Warszawie po obradach NWZA.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· WSPÓŁPRACA Z MEDICOVER
· CHLEWIK
· WYBORY 2025
· UBEZPIECZENIA
· Materiały przekazane do publikacji przez Andrzeja Skwarka i Piotra Kruka
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna apa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puawy

Statystyki reklamowe
SPAM STOP
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

smageil
17.07.2026 09:54
Rysiek wysil się choć odrobinę.

Rysiek_Wodzirej
17.07.2026 06:53
Do kiedy zarząd ma czas na odpowiedź?

Ostro
16.07.2026 17:36
Może się nie należy jednemu apartowemu drugiemu czy 10 innym pracownikom słyszeliście kiedyś żeby jakiś mówił dyrektor że się nie należy drugiemu dyrektorowi? Zastanówcie się.

Argon
16.07.2026 16:05
Dokładnie. Jeszcze się może okazać, że nie dostaniemy złamanego grosza, a już raban komu się nie należy...

iskra
16.07.2026 15:33
Jeszcze nikt wam nie obiecał nawet pięć złotych a już kłótnia jak dzielić.Żenujące.P
rezes może pokładać się ze śmiechu.

Argon
16.07.2026 13:50
I tak to jest wybór między równo lub procentowo; to kto jak zdaniem kogo pracuje nie ma tu nic do rzeczy i publiczna dyskusja o tym jest zbędna.

Antek
16.07.2026 12:16
Koledzy, nie o wszystkich sprawach powinniście tu pisać. Każdy czyta, nie tylko z zakładów ale i zewnątrz. Później się z nas smieja

Andrzej By
16.07.2026 11:57
Jaka praca taka płaca

heniek
16.07.2026 11:25
Niestety ale nie każdy równo pracuje jak to pisze Ostro są tacy opie...cze że się w głowie nie mieści prywatnie bym ich nawet do sprzątania nie zatrudnił i takim po równo?

Andrzej By
16.07.2026 10:47
równo nie zawsze znaczy sprawiedliwie

Ostro
15.07.2026 18:28
Proszę walczyć o podwyżki kwotowe a nie procentowe. Każdy pracownik po równo. Bo każdy równo pracuje na rzecz zakładu. Różnica stanowisk jest uwzględniona w zaszeregowaniu.

Gazowiec
15.07.2026 17:25
Nie odpuszczać. Bo będą zwodzić dalej nas... Kolejne miesiące...

Lukasik
15.07.2026 13:12
Czekamy na informacje ze spotkania .

Aparatowy96
14.07.2026 15:28
Pytanie jeszcze jak zarząd i Pan Prezes oleje to pismo to jak to pogotowie strajkowe zadziała ?

Aparatowy96
14.07.2026 14:20
Prawda związki przez cały czas powinny trzymać razem bo działają w tym samym kierunku

Wygenerowano w sekund: 0.12 97,052,033 unikalnych wizyt