25.05.2024 15:52
Artykuły: NADCHODZĄ ZMIANY - 01.2006
Taryfikator w negocjacjach.
Zaprezentowane poniżej informacje wynikają z mojej wiedzy jako członka zespołu negocjacyjnego, dlatego też nie muszą się one zgadzać sie z tymi podawanymi przez pracodawcę.

Negocjacje wskaznika...
Z inicjatywy ZZPRC rozpoczęte zostały negocjacje wskaźnika wzrostu wynagrodzeń - pierwsze spotkanie w tej sprawie odbyło się 30 stycznia.

Jeszcze o „pięciobrygadówce”.
Na temat celów i zasadności zmiany systemu pracy zmianowej, pisaliśmy już w naszym biuletynie wielokrotnie. Nowelizacja kodeksu pracy, a także interpretacje nowych
przepisów są już powszechnie znane.


Umowy o pracę.
W normalnych czasach, w poważnej firmie powinno być tak: nowoprzyjęty pracownik, czyli tak zwany „stażysta” dostaje umowę o pracę na czas określony, zostaje więc zatrudniony niejako na próbę. Jest to czas, kiedy pracodawca ma prawo do „przetestowania” przydatności kandydata.

Ocena „Strategii restrukturyzacji i prywatyzacji
4 czerwca 2002 r. Rada Ministrów przyjęła „Strategię dla przemysłu chemicznego w Polsce do 2010 r.”. Na jej podstawie Nafta Polska przygotowała „Strategię restrukturyzacji i prywatyzacji sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej” – rząd przyjął ją 12 listopada 2003 r.

Słów kilka na temat "pracy" Hewitta...
Ostatnie tygodnie przyniosły coraz więcej informacji i dyskusji na temat pracy firmy Hewitt, tj. potrzeby jej zatrudnienia, jakości pracy, skutków itd. Przyznam się Państwu, że nie podzielam paniki, jaką Hewitt wywołuje.

Pracowniczy Program Emerytalny.
Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) to dodatkowa forma zorganizowanego oszczędzania z myślą o przyszłej emeryturze, czyli tzw. III filar systemu ubezpieczeń społecznych.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· CHLEWIK
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna Łapa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puławy

Statystyki reklamowe
Jesteśmy zrzeszeni
SPAM STOP
Wygenerowano w sekund: 0.10 30,465,732 unikalnych wizyt