25.05.2024 15:38
Artykuły: NADCHODZĄ ZMIANY - 05.2006
„PIĘCIOBRYGADÓWKA” w ZAP
Pięciobrygadowy system pracy zmianowej wprowadzony pilotażowo w Zakładach Azotowych „Puławy” S.A. miał na celu realizację zaleceń pokontrolnych Okręgowej Inspekcji Pracy w Lublinie, związanych ze zmianą Kodeksu pracy w części dotyczącej czasu pracy (do KP wprowadzono nowy zapis definiujący pojęcie doby pracowniczej i tygodnia do celów rozliczenia czasu pracy).CHWILA PRAWDY.
Zarząd Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. postanowił uzupełnić obsady brygad produkcyjnych pracownikami zatrudnionymi w tzw. administracji. Decyzja ta została podjęta w związku z wprowadzaniem w naszym przedsiębiorstwie pięciobrygadowej organizacji pracy. Według różnych informacji, przerosty zatrudnienia w administracji mogą wynosić nawet do 300 osób.Co z „jubileuszówkami”?
Po wejściu w życie z dniem 1 maja 2006 r. nowego ZUZP, w którym zawarto korzystniejsze zapisy dotyczące nagrody jubileuszowej, polegające na obniżeniu stażu pracy wymaganego do uzyskania nagrody jubileuszowej do 15 i 20 lat, wielu pracowników z tym stażem zadaje sobie pytanie, czy są do niej uprawnieni.Firma Finansowo - Ubezpieczeniowa GAMBINOS
zaprasza do Biura Obsługi Kredytów przy ul. Lubelskiej 9 w Puławach (budynek główny Dworca PKS), codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00

(ogłoszenie płatne)O nowym ZUZP...
Nowy Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla Pracowników Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. został zarejestrowany 27 kwietnia 2006 r., w życie wszedł z dniem 1 maja.Referendum w AUTOZAP-ie.
Podmioty gospodarcze utworzone z wydzielonych z komórek organizacyjnych zakładów, czyli tzw. spółki-córki radzą sobie różnie. Jednym wiedzie się lepiej, innym gorzej. Od chwili swojego powstania firmy te przeszły długą drogę przekształceń, mających na celu umocnienie swojej pozycji tak, aby mogły sprostać wyzwaniom, jakie stawia konkurencja. Ich kondycję ekonomiczną warunkują przede wszystkim: popyt na usługi oraz sposób zarządzania.

Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· CHLEWIK
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna Łapa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puławy

Statystyki reklamowe
Jesteśmy zrzeszeni
SPAM STOP
Wygenerowano w sekund: 0.10 30,465,693 unikalnych wizyt