25.05.2024 17:13
Artykuły: NADCHODZĄ ZMIANY - 10.2006
Alkohol mąci umysł
Tym razem problem alkoholu w miejscu pracy zmącił umysły ... członków zarządu ZAP. I to wszystkich! W dniu 28 sierpnia br. zarząd swoją uchwałą zobowiązał szefa Biura Personalnego do rozwiązywania umów o pracę bez wypowiedzenia z pracownikami, którzy wchodzili, przebywali lub wychodzili z terenu ZAP, będąc po spożyciu alkoholu.


Co dalej?
Obecnie najważniejszą sprawą dla Zakładów Azotowych „Puławy” SA jest ich rozwój. Powinien on nabrać tempa, tak żebyśmy byli w stanie sprostać wymogom rynku i konkurencji. Rozwój musi być oparty o integralność firmy, bez wydzielania na zewnątrz jej części składowych. Poza większymi przychodami dla przedsiębiorstwa, ma on kreować nowe miejsca pracy.


KAMPANIA W STYLU „SOLIDARNOŚCI”
W biuletynie „Solidarności” w wydaniu przedwyborczym w artykule „Kronika sądowa” napisano, że prokuratura wszczęła wobec mnie dwa postępowania za składanie fałszywych zeznań oraz za propagowanie treści faszystowskich.


Obrotowy
Do sukcesu, jakim bezspornie było wejście naszej firmy na giełdę, przyznają się ludzie, którzy nie mają do tego moralnego prawa. Zaskoczeniem było dla mnie wytypowanie Teodora Powszedniała do uroczystego wręczenia umowy nieodpłatnego nabycia akcji pracowniczych.


PO SPOTKANIU Z ZARZĄDEM
4 października odbyło się cykliczne, comiesięczne spotkanie zarządu ZAP z organizacjami związkowymi.


Układ popiołowy kontratakuje?
Kampania podczas wyborów na członka zarządu Zakładów Azotowych „Puławy” SA wybieranego przez pracowników stała się okazją do kolejnej próby oczernienia Mieczysława Wiejaka, poprzez sugerowanie mu działań w stylu Łukaszenki. Rzecz dotyczyła przeniesienia kierownika wydziału kotłowni na stanowisko starszego specjalisty mechanika.


Victoria
W dniach 4-6 października 2006 r. odbyła się druga tura wyborów przedstawiciela pracowników do zarządu Zakładów Azotowych „Puławy” SA. W pierwszej turze głosowania nasi przeciwnicy zastosowali mądra taktykę, wystawiając dwóch kandydatów – dzięki takiemu zagraniu uniemożliwili wyłonienie zwycięzcy podczas tego głosowania i zmobilizowali swój elektorat, by w dogrywce zagłosował na Jacka Wójtowicza, zapewniając mu uzyskanie dobrego wyniku.


Z pracy Rady Pracowników
Na pierwszym posiedzeniu Rady Pracowników, które odbyło się 31 lipca 2006 r., ustalony został regulamin, określający sposób funkcjonowania i kompetencje rady, prawa i obowiązki jej członków, czestotliwość posiedzeń, sposób komunikowania się i wydawania opinii przez Radę Pracowników.
Nawigacja
· Strona Główna
· Artykuły
· Nowinki
· FORUM
· Linki
· GALERIA
· Facebook
· Wypłata udziałów Chemia-Puławy
· Szukaj
· Kontakt
· CHLEWIK
Reklama
OZZZPRC

ZZPRC KWB

TKKF

Przyjazna Łapa

Facebook FZZ

UKS Badminton Puławy

Statystyki reklamowe
Jesteśmy zrzeszeni
SPAM STOP
Wygenerowano w sekund: 0.09 30,465,985 unikalnych wizyt