W ramach Programu Redukcji kosztw Pion Wsparcia zgosi inicjatyw zawieszenia funkcjonowania Orodka Wypoczynkowego nad Wis. Podczas dyskusji na zarzdzie ja twierdziem, e zgoda Organizacji Zwizkowych na zmian waciciela Orodka moe by jedynie gdy zasady korzystania przez pracownikw i ich rodziny bd takie jak dzi czyli bezpatne. Punkt pierwszy dalszego dziaania mwi o przeprowadzeniu rozmw z organizacjami zwizkowymi. Dalsze dziaanie w tym poszukiwanie inwestora uzalenione s od ich stanowiska. Orodek nad Wis jest obiektem socjalnym i bez zgody zwizkw nie mona go zby ani zlikwidowa. Nie ma adnego zagroenia dla pracownikw. Nie zostay nawet zainicjowane rozmowy.
Czy ktoś coś wie co takiego przy lesie białego na trawie i na brzozach.cos się tam rozszczelnił przy torach z góry to widać .
Antek
19.11.2025 11:35
Podobno dwoch naszych braci Ukraincow zlapali
heniek
19.11.2025 10:30
Radku prawdy są trzy, prawda, tys prawda i g...o prawda, a my to będziemy wiedzieli tyle ile nam zechcą powiedzieć, na pewno więcej wywęszą dziennikarze niż powiedzą nam nasi oficjele
Radek
18.11.2025 08:44
Miał wywołać atmosferę, a kto za tym stoi? Być może nie dowiemy się prawdziwej prawdy...
Dzidek13
18.11.2025 08:38
Czy ten sabotaż miał dotknąć nasze zakłady ,jak myślicie.